Voucher OM SALMON 2side 01 sardinka-page

Chceš obdarovat své známe kuchařským kurzem?

Kontaktuj mě a objednej si voucher s platností 12 měsíců.

V nabídce je velké množství kurzů po celý rok.

Kontaktuj mě skrz web/email/instagram

mexický svátek

Viva Mexico!

Kurz pečení croissantů

Domácí revoluce v pečení Croissantů

Las%20Terrazas%20Cuba%20Campesino%20tabl

Viva la Revolucion!

VÍCE INFORMACÍ
Prague_Urban_Adventures-30-1.jpg

Česká kuchyně sexy!

Koření ve sklenicích

Skupinový kurz vaření na míru

vaření vajec

Online vaření s šéfkuchařem

IMG_5490 3.JPG
JAK FUNGUJÍ KUCHAŘSKÉ KURZY?

JAK SE PŘIHLÁSIT: Pokud máte zájem o kurz na míru, napíšte mi na mail a já se s vámi spojím a vše perfektně naplánujeme. Pokud jste si vybrali jeden z nabízených kurzů, podívejte se na kalendář, kdy se kurz koná nebo mi rovnou napište přes mail/instagram a já vám povím, kdy je nejbližší termín. Jestliže si vše potvrdíme, zašlu vám fakturu a přesné instrukce - kdy, kde, v kolik.

VOUCHER: Pokud chcete voucher pro sebe nebo své známé či milované, kontaktujte mě. Dohodneme předání/zaslání. Přijde vám krásná obálka z podepsaným voucherem s platností 12 měsíců. Pak už to je na obdarovaném, jaký kurz si vybere a kdy se se mnou spojí.

JAK KURZY PROBÍHAJÍ: Až na Domácí revoluci v pečení Croissantů, kterou vede skvělá pekařka Eva Simkovičová se se mnou setkáte před halou 22 v Pražské Tržnici v Holešovicích. Společně se spolu projdeme trh a vybereme to nejlepší, co farmáři nabízejí. Popovídáme si co zrovna roste, co se z toho dá uvařit apod. Pak se přesuneme naproti na malou ochutnávka vína, vybereme si co budeme během kurzu pít a odebereme se do mého kuchařského studia, kam si nepustím víc jak 6 lidí.

NÁPLŇ KURZU: Jestli jsem na něco pyšný, tak to je to, že si všichni mí studenti vše vyzkouší. Kurzy jsou navržené tak, aby nikdo nestál a nekoukal. Kuchařskou lekci zvládnou i úplní začátečníci. Po skončení kurzu si odnesete e-kuchařku, takže si můžete recepty kdykoliv zopakovat. Pro členy kurzů jsem také k dispozici online, pokud budete mít kdykoliv nějaký gastro dotaz :)

CO S SEBOU: Nic! O vše se postarám, půjčím vám zástěry a o pitný režim se určitě bát nemusíte.

Jediné co s sebou, tak lítačku nebo drobné na tramvaj, jelikož z tržnice se přesouváme pár stanic.

CENA: 2200 Kč