top of page

O mně

IMG_5490 3.JPG

Moje služby
 

*Kurzy vaření na několik témat pro veřejnost

*Kurzy vaření na míru pro firmy/uzavřené skupiny

*Osobní kuchař - zprostředkování zážitku kdekoliv se dohodneme.

*Stylový catering té nejvyšší kvality

*Vývoj konceptu a menu pro restaurace, bistra a hotely

*Vývoj nových produktů

*Gastro konzultace/gastro coaching, školení personálu

Brzy jsem pochopil, že jestli se chci něco naučit, musím do ciziny. Mám za sebou pracovní zkušenosti z prestižních míst jako například
 


•  the Grill - Auckland


•  Hibiscus** - Londýn


•  Fiskebar* - Kodaň


•  le Palais 5* - Praha - Praha

 

•  KOKS - Faerské ostrovy 

•  Arthur's Pub - Praha - Šéfkuchař

•  Rutz Wine bar*** - Berlín (stáž)

 

•  Midsummer House -(stáž)

 

 

Soutěže: Finálová desítka za ČR - Bocouse D'or


Mám za sebou dvouleté vedení vlastního podniku Černá Růže v centru Mladé Boleslavi, letní projekt na Máchově Jezeře - Fresh & Funky bistro a aktuálně svůj pop-up projekt, se kterým objíždím food festivaly a jiné akce - MOLINA + Crew.

Svoji vášeň jsem našel v kurzech vaření, kdy předvádím, že s trochou znalostí a dovedností se dá udělat sexy večeře. Stejně tak mě baví školení restaurací, kde zůročuji svoje zkušenosti jak z pohledu šéfkuchaře ale i podnikatele.
Pokud chcete nezapomenutelnou večeři pro skupinu lidí nebo catering či svatbu,
můžete mě poptat jako osobního kuchaře.

Můžete mě vidět na všech možných akcích spojených s jídlem, ať už to jsou mé hostovačky v jiných podnicích, různé kolaborace s kolegy z gastronomie nebo food festivaly.

 

Kreslicí plátno 1_4x-100.jpg

Média

''Čeští kuchaři, kteří vás mezmou do nebe. ''

Článek v Elle
 

Reference

Ondřej je opravdu talentovaný kuchař, který ví, o čem mluví! Bylo úžasné, že jsem s ním mohl navštívit trh s tradičními potravinami a získávat ingredience pro recepty od jeho oblíbeným prodejcům. Odvedl opravdu dobrou práci, když nás naučil, jak připravit recepty, perfektní rovnováhu mezi tipy šéfkuchaře v kuchyni a vášnivým přístupem k jeho kuchařskému umění! Hluboké ponoření do české kulinářské kultury :) Vřele doporučujeme :)
Florence o kuchařském kurzu zaměřeném na českou kuchyni.
Požádal jsem šéfkuchaře Ondřeje, aby připravil narozeninovou večeři u příležitosti narozenin mého manžela a bylo to daleko za naším očekáváním. Ondrej uvařil vícechodové menu podle české kuchyně, jak jsme požadovali, ale s velmi moderním nádechem a pouze z farmářských produktů, vše odpovídalo krásným přírodním vínům. Zcela doporučeno!
Dagmar o osobním vaření při příležitosti oslavy narozenin.
Jaký jedinečný a krásný zážitek! Poté, co nás Ondřej provedl tržnicí a vysvětlil všechny jedinečné přísady, které možná neznáme, nás vzal do pohádkové vinotéky, kde jsme ochutnali několik nádherných českých vín! Zpátky v kuchyni jsme začali připravovat chutné jídlo. Ondrej, pozornost k detailům, čas na instruktáž každého jednotlivce a udržení lehké nálady a relaxace byla skvělá! Byl to skvělý čas seznámit se s regionální kuchyní! Zarezervujte hned! Nebudete litovat!
Chloe o kuchařském kurzu zaměřeném na českou kuchyni.
bottom of page
BOOK NOW