top of page

O mně

IMG_5490 3.JPG

Brzy jsem pochopil, že jestli se chci něco naučit, musím vyrazit do ciziny. Mám za sebou pracovní zkušenosti z prestižních míst, jako například:

 

• The Grill - Auckland

• Hibiscus - Londýn

• Fiskebar - Kodaň

• Le Palais - Praha (Šéfkuchař)

• KOKS - Faerské ostrovy

• Arthur's Pub - Praha (Šéfkuchař)

• Rutz Wine Bar - Berlín (stáž)

• Midsummer House - Cambridge (stáž)

• The Frog by Adam Handling - Londýn (stáž)

Soutěže: Finálová desítka za ČR - Bocuse D'or

Mám za sebou dvouleté vedení vlastního podniku Černá Růže v centru Mladé Boleslavi, letní projekt na Máchově Jezeře - Fresh & Funky Bistro a  svůj pop-up projekt, se kterým objíždím food festivaly a jiné akce - MOLINA + Crew.

Svoji vášeň jsem našel v kurzech vaření, kde předvádím, že s trochou znalostí a dovedností se dá udělat sexy večeře. Stejně tak mě baví školení restaurací, kde zúročuji svoje zkušenosti jak z pohledu šéfkuchaře, ale i podnikatele. Pokud chcete nezapomenutelnou večeři pro skupinu lidí nebo catering či svatbu, můžete mě poptat jako osobního kuchaře.

Jsem ambasadorem mobilní aplikace Guláš, kde jsem vyvinul desítky receptů, které zvládne úplně každý. Jsem autorem podcastu @fidel_gastro_project, kde se povídám s předními postavami české gastro scény, ať už to jsou kuchaři, sommeliéři, dodavatelé špičkových surovin atd. Pod jménem Fidel Gastro taktéž najdete můj pop-up projekt, ve kterém se svou kuchařskou partou vaříme sexy street food v jednoduchém podání.

Jsem autorem udržitelného projektu @low_waste_chef, který má za úkol inspirovat a edukovat všechny, kteří to s vařením myslí vážně, že se s drobnými úpravami lze dramaticky snížit množství odpadu v kuchyni.

 

Můžete mě vidět na všech možných akcích spojených s jídlem, ať už to jsou mé hostovačky v jiných podnicích, různé kolaborace s kolegy z gastronomie nebo food festivaly.

Moje služby
 

*Kurzy vaření na několik témat pro veřejnost

*Kurzy vaření na míru pro firmy/uzavřené skupiny

*Osobní kuchař - zprostředkování zážitku kdekoliv se dohodneme.

*Stylový catering té nejvyšší kvality

*Vývoj konceptu a menu pro restaurace, bistra a hotely

*Vývoj nových produktů

*Gastro konzultace/gastro coaching, školení personálu

Kreslicí plátno 1_4x-100.jpg

Média

''Čeští kuchaři, kteří vás mezmou do nebe. ''

Článek v Elle
 

Reference

Ondřej je opravdu talentovaný kuchař, který ví, o čem mluví! Bylo úžasné, že jsem s ním mohl navštívit trh s tradičními potravinami a získávat ingredience pro recepty od jeho oblíbeným prodejcům. Odvedl opravdu dobrou práci, když nás naučil, jak připravit recepty, perfektní rovnováhu mezi tipy šéfkuchaře v kuchyni a vášnivým přístupem k jeho kuchařskému umění! Hluboké ponoření do české kulinářské kultury :) Vřele doporučujeme :)
Florence o kuchařském kurzu zaměřeném na českou kuchyni.
Požádal jsem šéfkuchaře Ondřeje, aby připravil narozeninovou večeři u příležitosti narozenin mého manžela a bylo to daleko za naším očekáváním. Ondrej uvařil vícechodové menu podle české kuchyně, jak jsme požadovali, ale s velmi moderním nádechem a pouze z farmářských produktů, vše odpovídalo krásným přírodním vínům. Zcela doporučeno!
Dagmar o osobním vaření při příležitosti oslavy narozenin.
Jaký jedinečný a krásný zážitek! Poté, co nás Ondřej provedl tržnicí a vysvětlil všechny jedinečné přísady, které možná neznáme, nás vzal do pohádkové vinotéky, kde jsme ochutnali několik nádherných českých vín! Zpátky v kuchyni jsme začali připravovat chutné jídlo. Ondrej, pozornost k detailům, čas na instruktáž každého jednotlivce a udržení lehké nálady a relaxace byla skvělá! Byl to skvělý čas seznámit se s regionální kuchyní! Zarezervujte hned! Nebudete litovat!
Chloe o kuchařském kurzu zaměřeném na českou kuchyni.
bottom of page
BOOK NOW