Kontaktujte mě

Molina.Ondrej@gmail.com

+420 605 754 064

 

 

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

Je vás 3-6? A chcete se naučit vařit? Hledáte opravdový zážitek a chcete jistotu, že si opravdu zavaříte a nebudete jen koukat, jak vaří druzí?

Pošlete mi e-mail, najdeme spolu téma kurzu, zjistím co vás zajímá a co byste se chtěli naučit. Vyebreme datum a jde se na to! :)

Pokud se chcete přidat dalším hostům mého workshopu zaměřeného na tradiční českou kuchyni (v moderní úpravě a v odlehčené verzi) - Mrkněte na vypasané termíny na airbnb experience a připojte se k ostatním. Na kurzu přeskakuju mezi angličtinou, češtinou a španělštinou

Makám na tom! V nejbližších měsícíh spustíme kurzy přes server naucmese.cz i Airbnb na témata jako např.:

- Vejce: Workshop kde si ukážeme jak udělat perfektní míchaná vejce, zastřené na váš egg benedict, meringue, kterým ozdobíme námi udělaný koláč a uděláme si domácí majonézu - základ všech emulzí.

- Vše se dozvíte zde na webu nebo na Instagramu

Co o mně napsali:

_

The cooking experience with Chef Ondrej was the highlight of our trip! We began the evening exploring the farmers market to purchase fresh ingredients. Ondrej then brought us back to his home, the set up was impressive! Chef Ondrej knows his craft and his skill was impressive. He was very patient as he taught is knife skills, discussed sustainable cooking and helped us create a three course traditional Czech meal. The smells we're incredible! Chef Ondrej is very personable, he has a great sense of humor and truly made the experience. In the end we sat and Chef Ondrej plated our courses and we ate!!! I highly recommend this to anyone visiting Prague. There is no need to have cooking

- Mark from Boston

 

- Mark from Boston