top of page

Jaký byl rok 2021 pro Ondru Molinu? Vzrušující! byla to jízda.

Tak jak nemám rád řeči o vystupování z komfortní zóny, tak v tomto případě se tomu asi nevyhnu. Komfortní zónu jsem si v roce 2021 dával k snídani. První polovina roku probíhala ve znamení práce na nových konceptech podniků. Pracoval jsem na projektu unikátní kavárny v Holešovicích, kde jsme vymysleli sexy menu a zaplnili regály domácími výrobky mojí značky.


Jak se blížilo léto, začaly se mi rozbíhat kurzy vaření a to nejen pro cizince, kteří se začali hojně vracet do Prahy, tak i pro místní. Zvládl jsem kurz mexické kuchyně, kubánské a česká kuchyně je sexy.

Léto také bylo ve znamení food festivalů, kdy jsem dal dohromady pop - up projekt Molina + Crew a dal dohromady partu gastro nadšenců, se kterými jsem projel kus republiky a servírovali naše menu ,,the best of moře,, více o téhle etapě se můžete dočíst v jiném blog postu.Pustili jsme se do natáčení krátkých videí, což je disciplína, které bych se chtěl věnovat více a navázali zajímavé spolupráce. Vytvořili jsme nové nové farmářské produkty se spřátelenou farmou (více info brzy) a úspěšně uvařili pár degustačních večeří pro klienty.

Taky jsem konečně


dodělal můj manuál, jak neplýtvat v kuchyni ,,low waste chef,, kde se budu snažit předvést, že s troškou znalostí můžeme produkovat o dost méně odpadu.


Rok 2022 přináší obrovské změny a hromadu vzrušujících novinek, ale vše pěkně postupně.


77 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Spálený cheesecake!

Nejlepší recept na Basque Cheesecake: Jednoduchý a božsky krémový Tohle je to nejjednodušší a zároveň nejkrémovější, nejlahodnější... no prostě the best f* cheescake! Baskický neboli spálený. Ingredie

Comments


bottom of page